Sprzedaż ryb

Karp Świąteczny!

Serdecznie zapraszamy do zakupu świątecznego karpia! Sprzedaż rozpoczynamy od 9 listopada na terenie gospodarstwa znajdującego się w miejscowości Łężce w gminie Chrzypsko Wielkie.

Oferujemy karpia żywego oraz patroszonego.
Ceny ryb:
Karp (żywy) – 14zł/kg
Patroszenie – 4zł/szt

Zamówienia na patroszonego karpia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem, telefonicznie lub w wiadomości przez komunikator na stronie.
Numer kontaktowy 603 387 310

Ze względu na zmienną sytuację związaną z pandemią zachęcamy do nieodkładania zakupu świątecznego karpia na ostatnią chwilę.

Poniżej znajduje się film oraz mapa przedstawiająca dojazd do Obiektu Stawowego w miejscowości Łężce, gdzie prowadzona jest sprzedaż karpia.

Mapa dojazdowa do Obiektu Stawowego w Łężcach

Produkcja ryb

Jeziorowo – Stawowe Gospodarstwo Rybackie Lutom posiada nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt stawowy w Łężcach o powierzchni 50 ha, w którym prowadzi produkcję ryb konsumpcyjnych, głównie karpia oraz materiału zarybieniowego.

Obiekt stawowy Łężce

Ryby sprzedawane są w ilościach hurtowych i detalicznych w okresie przedświątecznym (listopad-grudzień). Gospodarstwo dysponuje specjalistycznym transportem samochodowym do przewozu ryb i świadczy w tym zakresie usługi na terenie całego kraju.

Sprzedaż karpia w okresie przedświątecznym


JSGR Lutom zajmuje się także produkcją materiału zarybieniowego różnego gatunku ryb i prowadzi sezonową sprzedaż ryb: handlowych, kroczka, narybku i wylęgu.

Posiadamy również nowoczesną wylęgarnie ryb, która umożliwia przeprowadzenie sztucznego tarła ryb słodkowodnych między innymi takich jak: sielawa, sieja, szczupak oraz sandacz,

Słoje z ikrą