fbpx

Karp Świąteczny!

W okresie przedświątecznym prowadzimy sprzedaż Karpia na terenie gospodarstwa znajdującego się w miejscowości Łężce w gminie Chrzypsko Wielkie.

Poniżej znajduje się film oraz mapa przedstawiająca dojazd do Obiektu Stawowego w miejscowości Łężce, gdzie prowadzona jest sprzedaż karpia.

Mapa dojazdowa do Obiektu Stawowego w Łężcach

Produkcja ryb

Jeziorowo – Stawowe Gospodarstwo Rybackie Lutom posiada nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt stawowy w Łężcach o powierzchni 50 ha, w którym prowadzi produkcję ryb konsumpcyjnych, głównie karpia oraz materiału zarybieniowego.

Obiekt stawowy Łężce

Ryby sprzedawane są w ilościach hurtowych i detalicznych w okresie przedświątecznym (listopad-grudzień). Gospodarstwo dysponuje specjalistycznym transportem samochodowym do przewozu ryb i świadczy w tym zakresie usługi na terenie całego kraju.

Sprzedaż karpia w okresie przedświątecznym


JSGR Lutom zajmuje się także produkcją materiału zarybieniowego różnego gatunku ryb i prowadzi sezonową sprzedaż ryb: handlowych, kroczka, narybku i wylęgu.

Posiadamy również nowoczesną wylęgarnie ryb, która umożliwia przeprowadzenie sztucznego tarła ryb słodkowodnych między innymi takich jak: sielawa, sieja, szczupak oraz sandacz,

Słoje z ikrą