fbpx

Sezon Wędkarski 2025 na Jeziorach Gospodarstwa Lutom

Sezon Wędkarski 2025 na Jeziorach Gospodarstwa Lutom

Cieszymy się, że możemy Was powitać w nowym sezonie wędkarskim 2025! 🎣 W tym roku mamy dla Was dobrą wiadomość – ceny zezwoleń oraz zasady wędkowania nie ulegają zmianie względem roku poprzedniego.

Rodzaje stałych zezwoleń wędkarskich

  1. Zezwolenie stałe na jedno jezioro: To zezwolenie jest idealne dla wędkarzy, którzy mają swoje ulubione miejsce na łowienie i chcą je regularnie odwiedzać.
  2. Zezwolenie stałe na Jezioro Białokoskie – łowisko „Złów i Wypuść”: Umożliwia dostęp do łowiska „Złów i Wypuść” na Jeziorze Białokoskim. To wyjątkowe miejsce dla miłośników wędkarstwa i dzikiej przyrody.
  3. Zezwolenie stałe na 14 jezior: To zezwolenie daje możliwość korzystania z aż 14 różnych jezior w Gospodarstwie Lutom. Dzięki temu możesz eksplorować różne łowiska, dostosowując miejsce wędkowania do aktualnych warunków i własnych preferencji.
  4. Zezwolenie stałe na Jezioro Bytyńskie i Białokoskie + 14 jezior: Najbardziej kompleksowe zezwolenie w naszej ofercie, które obejmuje dostęp do Jeziora Bytyńskiego, Jeziora Białokoskiego (łowisko „Złów i Wypuść”) oraz 14 innych jezior.

Miesięczna subskrypcja wędkarska

Miesięczna subskrypcja to nowoczesny sposób na uzyskanie dostępu do aż 15 Jezior Gospodarstwa Lutom, w tym do jeziora Białokoskiego – łowisko „Złów i wypuść”. Zamiast kupować pojedyncze zezwolenia na każdą wyprawę, możecie teraz wykupić subskrypcję, która umożliwia wędkowanie przez cały miesiąc. To znaczy, że jednym zakupem otwieracie sobie drzwi do miesiąca pełnego wędkarskich przygód, bez konieczności za każdym razem kupowania nowego zezwolenia.

Ceny zezwolenia wędkarskie 2025

Cennik Zezwoleń Wędkarskich

Zezwolenia na cały sezon wędkarski (Zezwolenie Stałe)

Rodzaj Zezwolenia Zezwolenie z Brzegu (PLN) Zezwolenie z Łodzi i z Brzegu (PLN)
Jedno jezioro (bez jeziora Bytyńskiego i Białokoskiego) 390 590
Jezioro Białokoskie – łowisko „Złów i Wypuść” 690
14 jezior 590 790
Jezioro Bytyńskie i Białokoskie + 14 jezior 1290 1490

Zezwolenia na miesiąc w formie subskrypcji (14 Jezior + Jezioro Białokoskie)

Rodzaj Zezwolenia Cena (PLN)
Zezwolenie miesięczne z brzegu – połów dzienny 150
Zezwolenie miesięczne z łodzi i z brzegu – połów dzienny 250
Zezwolenie miesięczne z brzegu – połów całodobowy 300
Zezwolenie miesięczne z łodzi w ciągu dnia i z brzegu całodobowo 400

Zezwolenia na jeden dzień/dobę na jedno jezioro

Rodzaj Zezwolenia Cena (PLN)
Zezwolenie dzienne z brzegu 30
Zezwolenie dzienne z łodzi 50
Zezwolenie dobowe z brzegu 60
Zezwolenie dobowe z brzegu i dzienne łódź 80

Karpiarstwo na jeziorach gospodarstwa Lutom

Zasady dotyczące zasad wywożenia zestawów karpiowych zostały opisany w osobnym wpisie na naszym blogu. Informacje dotyczą głównie jeziora Bytyńskiego.

Regulamin amatorskiego połowu ryb

Szczegółowy regulamin, który zawiera wszelkie zasady wędkowania na Jeziorach Gospodarstwa Lutom

Więcej informacji dotyczących zakupu zezwoleń wędkarskich

Sezon wędkarski 2025

Mamy nadzieję, że stabilne ceny i zasady pozwolą Wam skupić się na tym, co najważniejsze – czerpaniu przyjemności z wędkowania! 🐟

Życzymy wszystkim wędkarzom udanych połowów i wielu niezapomnianych chwil nad wodą. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji. Do zobaczenia nad wodą!

Kontakt:
📧 Email: wedkarstwo.lutom@gmail.com
📞 Telefon: +48 603 387 310

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *